Lajmet e fundit

Tërmeti dridh sërish Shqipërinë
20Tet
Tërmeti dridh sërish Shqipërinë

Lëkundje të forta tërmeti kanë goditur sërish shtetin shqiptar. Rreth orës 23:15 një të...

Krimi mjedisor: Ja si duket parku Te Pishat e Sllatinës në fundjavë [Foto]
20Tet
Krimi mjedisor: Ja si duket parku Te Pishat e Sllatinës në fundjavë [Foto]

Pishat e Sllatinës një park i bukur i rrethuar me pisha dhe gjelbërim, me ajër të pastë...

Mësoni se kur do të ndërrohet ora verore në atë dimërore
20Tet
Mësoni se kur do të ndërrohet ora verore në atë dimërore

Llogaritja dimërore e kohës fillon fundjavën e ardhshme në natën ndërmjet të shtunës dh...