Lajmet e fundit

Parashikimi i motit për pesë ditë
21Pri
Parashikimi i motit për pesë ditë

Javën e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira,...

Si është moti sot në Shqipëri?
21Pri
Si është moti sot në Shqipëri?

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet me...

Moti me diell dhe vranësira mesatare
21Pri
Moti me diell dhe vranësira mesatare

Moti në Maqedoni do të jetë mesatarisht i vranët. Do të fryjë erë e lehtë deri...