Moti në Tetovë

24 Korrik E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
04-06
Partly cloudy Pjesërisht me re
18°
1 m/s - perëndim
06-12
Light rain showers Reshje të lehta shiu
19°
<1 mm
1 m/s - perëndim
12-18
Partly cloudy Pjesërisht me re
26°
2 m/s - verilindje
18-24
Clear sky I kthjellët
26°
1 m/s - lindje-verilindje
25 Korrik E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Clear sky I kthjellët
18°
0 m/s - perëndim-veriperëndim
06-12
Clear sky I kthjellët
16°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
12-18
Fair Pothuajse i kthejllët
27°
2 m/s - juglindje
18-24
Clear sky I kthjellët
28°
0 m/s - jug
26 Korrik E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Clear sky I kthjellët
19°
0 m/s - perëndim-veriperëndim
06-12
Clear sky I kthjellët
17°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
12-18
Fair Pothuajse i kthejllët
29°
1 m/s - juglindje
20-02
Clear sky I kthjellët
25°
1 m/s - veriperëndim
27 Korrik E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
20°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
08-14
Rain Shi
25°
1 mm
0 m/s - juglindje
14-20
Light rain showers Reshje të lehta shiu
27°
<1 mm
0 m/s - perëndim
20-02
Clear sky I kthjellët
22°
0 m/s - perëndim-jugperëndim
28 Korrik E dielë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
18°
0 m/s - perëndim-veriperëndim
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
24°
0 m/s - jug-juglindje
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
28°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
20-02
Partly cloudy Pjesërisht me re
24°
1 m/s - veri-veriperëndim
29 Korrik E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Partly cloudy Pjesërisht me re
20°
0 m/s - veriperëndim
08-14
Rain Shi
22°
3 mm
1 m/s - lindje-verilindje
14-20
Rain showers Shi
23°
1 mm
0 m/s - jug-juglindje
20-02
Clear sky I kthjellët
21°
0 m/s - lindje-juglindje
30 Korrik E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
17°
1 m/s - perëndim
08-14
Fair Pothuajse i kthejllët
22°
0 m/s - jug-juglindje
14-20
Fair Pothuajse i kthejllët
28°
2 m/s - lindje-verilindje
20-02
Clear sky I kthjellët
24°
1 m/s - lindje-verilindje
31 Korrik E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
18°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
08-14
Clear sky I kthjellët
24°
0 m/s - jug
14-20
Clear sky I kthjellët
30°
2 m/s - lindje-juglindje
20-02
Clear sky I kthjellët
25°
0 m/s - veri-veriperëndim
1 Gusht E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
18°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
08-14
Clear sky I kthjellët
25°
0 m/s - jug-jugperëndim
14-20
Fair Pothuajse i kthejllët
31°
1 m/s - lindje-juglindje
20-02
Clear sky I kthjellët
27°
1 m/s - lindje
2 Gusht E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
20°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
08-14
Fair Pothuajse i kthejllët
26°
0 m/s - perëndim-jugperëndim

Tetovë

Tetova është qytet dhe qendër e komunës së Tetovës në Republikën e Maqedonisë. Tetova gjendet në pjesën veriperëndimore të Maqedonisë. Ajo nga veriu kufizohet me Kosovën, në lindje me Shkupin, në jug me Makedonski Brodin dhe në jugperëndim dhe perëndim me Gostivarin.