Moti në Shkodër

10 Dhjetor E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
5°
1.7
2 m/s - 1.5
09:00
Shi i madh
7°
5.5
2 m/s - 1.9
12:00
Shi i madh
7°
5.9
3 m/s - 3.3
15:00
Shi
7°
1.4
3 m/s - 3.3
18:00
I kthjellët
6°
0
3 m/s - 3.2
21:00
Pothuajse i kthjellët
6°
0
3 m/s - 2.7
00:00
Pjesërisht me re
4°
0
3 m/s - 2.5

Ky është parashikimi i motit të dielën në Maqedoni

2023-12-09 22:10:18
11 Dhjetor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
3°
0
3 m/s - 2.8
12:00
Pjesërisht me re
11°
0
1 m/s - 1.1
18:00
Pjesërisht me re
7°
0.4
2 m/s - 1.5
00:00
Shi i madh
7°
6.5
1 m/s - 1.4
12 Dhjetor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
7°
0
2 m/s - 2.2
12:00
Pothuajse i kthjellët
13°
0
1 m/s - 1.2
18:00
Shi
8°
1.7
2 m/s - 1.5
00:00
Shi i madh
11°
5
1 m/s - 1.3
13 Dhjetor E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi i madh
11°
5.5
1 m/s - 0.9
12:00
Shi i madh
15°
7.3
3 m/s - 3.3
18:00
Shi
15°
3.4
4 m/s - 3.6
00:00
Shi i madh
14°
5.6
3 m/s - 3.1
14 Dhjetor E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi i madh
14°
13.3
3 m/s - 3.3
12:00
Shi
14°
1.1
3 m/s - 2.8
18:00
Shi i madh
12°
8.2
1 m/s - 0.5
00:00
Shi
11°
4.9
1 m/s - 1.2
15 Dhjetor E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
9°
0.1
2 m/s - 2
12:00
Pjesërisht me re
10°
0
2 m/s - 2
18:00
Shi
9°
1.6
3 m/s - 3.1
00:00
Shi
7°
1.9
4 m/s - 3.5
16 Dhjetor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
7°
0
4 m/s - 3.8
12:00
Pjesërisht me re
8°
0
4 m/s - 3.6
18:00
Pothuajse i kthjellët
7°
0
4 m/s - 3.5
00:00
I kthjellët
4°
0
3 m/s - 3.2
17 Dhjetor E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
3°
0
2 m/s - 2.1
12:00
I kthjellët
8°
0
2 m/s - 1.8
18:00
Pjesërisht me re
5°
0
1 m/s - 1.2
00:00
Pothuajse i kthjellët
4°
0
1 m/s - 1.3
18 Dhjetor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
4°
0
1 m/s - 1.1
12:00
Pjesërisht me re
13°
0
3 m/s - 3.2
18:00
Pothuajse i kthjellët
8°
0
3 m/s - 2.6
00:00
I kthjellët
6°
0
2 m/s - 2.2

Shkodër

Shkodër është qytet dhe bashki në Shqipërinë Veriperëndimore e qendra e rrethit dhe qarkut me të njëjtin emër. Është një prej qyteteve më të kahershme të Shqipërisë, me një histori banimi mijëvjeçare në qytet dhe krahinë.