Sërish lëkundje në Shqipëri

Sërish lëkundje në Shqipëri

Një tjetër tërmet është regjistruar rreth orës 23:14 me magintudë 4.1 shkallë të Rihterit.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM), me epiqendër Laguna e Patokut, thellësia e tërmetit ishte 26 kilomtera. /Motilokal.com