Mësoni çfarë moti na pret sot dhe fundjavë në Mal të Zi

Mësoni çfarë moti na pret sot dhe fundjavë në Mal të Zi

Moti sot në Mal të Zi, do të mbajë i nxehtë, i kthjellët e me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 24 deri në 30 °C.

Dita e shtunë do të jetë me mot të kthjellët e me diell. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 23 deri në 29 °C.

E diela pritet të mbajë mot të kthjellët e me diell. Temperatura gjatë ditës pritet të sillen prej 25 deri në 32 °C./Motilokal.com