Mësojeni çfarë moti do të kemi të martën në Shqipëri

Mësojeni çfarë moti do të kemi të martën në Shqipëri

Gjatë ditës së martë moti në Shqipëri do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme.

Moti do të jetë pjesërisht me vranësira e periudha me diell, po ashtu parashihen erëra mesatarisht të forta dhe dallgë të forcës 2 deri në 3 ballë.

Termometri të martën pritet të shënojë temperatura prej 10 deri në 20 °C.

/Motilokal.com