Mësoni si do të jenë temperaturat sot dhe fundjavë në Mal të Zi

Mësoni si do të jenë temperaturat sot dhe fundjavë në Mal të Zi

Moti sot në Mal të Zi do të mbajë pjesërisht me vranësira e reshje të dobëta shiu, mund të ketë zhvillime të rrebesheve, ndërsa pasdite pritet të jetë me diell.

Dita e shtunë do të jetë më ngrohtë dhe pothuajse i kthjellët.

E diela pritet të mbajë mot pjesërisht me vranësira paradites, ndërkaq pasdite pothuajse i kthjellët.

/Motilokal.com