Moti në Stamboll

19 Prill E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
13°
0.4
89.8%
4 m/s - 4.2
09:00
Shi
15°
1.7
73%
6 m/s - 6.3
12:00
Shi
16°
4.4
59.1%
7 m/s - 6.9
15:00
Shi
14°
3.2
75.3%
8 m/s - 8.2
18:00
Reshje të lehta shiu
12°
0.6
83.7%
8 m/s - 7.8
21:00
Shi
12°
3.1
87.9%
7 m/s - 7.2
00:00
Shi
12°
4.6
89.7%
9 m/s - 8.5

Ja si parashikohet moti të premten dhe fundjavë në Mal të Zi

2024-04-18 21:06:57
20 Prill E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi i madh
13°
6.1
92.3%
9 m/s - 8.9
12:00
Shi i madh
15°
6.5
72.7%
8 m/s - 7.7
18:00
Shi
11°
1.4
89.2%
10 m/s - 10.3
00:00
Pothuajse i kthjellët
10°
0
83.8%
8 m/s - 7.8
21 Prill E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
I kthjellët
12°
0
75.4%
3 m/s - 3.3
12:00
Pothuajse i kthjellët
18°
0
59.7%
4 m/s - 3.9
18:00
Reshje të lehta shiu
16°
0.6
63.1%
6 m/s - 5.8
00:00
Shi
14°
1.1
76.7%
8 m/s - 7.7
22 Prill E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
14°
0
83.6%
3 m/s - 3.3
12:00
Pjesërisht me re
19°
0
60.1%
3 m/s - 3.2
18:00
Pjesërisht me re
13°
0
76.6%
5 m/s - 5
00:00
Pjesërisht me re
13°
0
70%
5 m/s - 4.8
23 Prill E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
15°
0
70.4%
7 m/s - 7.1
12:00
Pjesërisht me re
19°
0
64.7%
6 m/s - 6.2
18:00
Pjesërisht me re
14°
0
82.1%
4 m/s - 4.2
00:00
Pjesërisht me re
11°
0
96.4%
3 m/s - 3.1
24 Prill E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
18°
0
81.6%
1 m/s - 0.9
12:00
Pjesërisht me re
25°
0
55%
2 m/s - 2
18:00
Pjesërisht me re
17°
0
81%
2 m/s - 1.9
00:00
Pjesërisht me re
15°
0
93.9%
3 m/s - 3.2
25 Prill E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
18°
0
71.9%
5 m/s - 5.4
12:00
Pothuajse i kthjellët
23°
0
56.6%
5 m/s - 5.1
18:00
Pjesërisht me re
15°
0
84.1%
4 m/s - 3.9
00:00
Pjesërisht me re
16°
0
83.4%
3 m/s - 2.8
26 Prill E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
21°
0
69.2%
2 m/s - 1.5
12:00
Pjesërisht me re
22°
0
61.7%
1 m/s - 1.4
18:00
Pjesërisht me re
18°
0
75.9%
1 m/s - 1.4
00:00
Pjesërisht me shi
15°
0.9
70.5%
3 m/s - 2.5
27 Prill E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
15°
0
77.3%
2 m/s - 2.4
12:00
Me diell
21°
0
63.5%
3 m/s - 3.2
18:00
I kthjellët
14°
0
84.5%
3 m/s - 3.1
00:00
I kthjellët
10°
0
93.1%
2 m/s - 2.3

Stamboll

Stambolli, i njohur ndërkombëtarisht si İstanbul, është qyteti dhe porti më i madh i Turqisë. Është qendra kryesore kulturore, ekonomike dhe industriale në vendë. Me një popullsi prej rreth 14,8 milion banorë, është një nga qytetet më të populluara në botë.