Moti në Oslo

23 Maj E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
15:00
Pjesërisht me re
27°
0
40.8%
6 m/s - 5.8
18:00
Pjesërisht me re
25°
0
47.3%
5 m/s - 5.3
21:00
Pjesërisht me re
23°
0
57.4%
3 m/s - 3.3
00:00
Pjesërisht me re
20°
0
62.2%
4 m/s - 4.3
24 Maj E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
19°
0
67.5%
3 m/s - 2.9
12:00
Pjesërisht me re
20°
0
81.5%
3 m/s - 2.7
18:00
Pjesërisht me re
20°
0
76.2%
2 m/s - 1.7
00:00
Pjesërisht me re
18°
0
84.4%
1 m/s - 1.4
25 Maj E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
18°
0
81.4%
0 m/s - 0.3
12:00
Pjesërisht me re
24°
0
77.8%
2 m/s - 1.7
18:00
Shi
24°
2.5
60.7%
1 m/s - 0.8
00:00
Shi
20°
2.6
85.7%
3 m/s - 3
26 Maj E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
18°
0
87.1%
4 m/s - 3.8
12:00
Pjesërisht me re
27°
0
46.7%
3 m/s - 3.1
18:00
Shi
26°
2.9
55.9%
3 m/s - 2.8
00:00
Pjesërisht me re
19°
0
91.4%
2 m/s - 2.2
27 Maj E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi i madh
18°
5.6
91.3%
3 m/s - 2.6
12:00
Shi
21°
4.1
76.7%
3 m/s - 3.1
18:00
Pjesërisht me re
21°
0
83.3%
2 m/s - 2.2
00:00
Shi
18°
1.9
93.9%
2 m/s - 1.7
28 Maj E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
17°
2.7
91.9%
2 m/s - 2.1
12:00
Pjesërisht me re
20°
0
74.3%
3 m/s - 3
18:00
Pjesërisht me re
22°
0
75.9%
3 m/s - 3
00:00
Pothuajse i kthjellët
18°
0
88.2%
2 m/s - 2
29 Maj E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
16°
1.8
78%
3 m/s - 2.5
12:00
Shi
21°
1.8
72.5%
5 m/s - 4.8
18:00
Pjesërisht me re
18°
0
86.4%
4 m/s - 4.1
00:00
Pjesërisht me re
16°
0
92.4%
2 m/s - 2.4
30 Maj E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
15°
2.3
84.3%
3 m/s - 3.4
12:00
Pjesërisht me re
19°
2.3
82.4%
5 m/s - 4.6
18:00
Pjesërisht me re
18°
0
84.7%
4 m/s - 3.8
00:00
Pjesërisht me re
16°
0
86.1%
3 m/s - 2.6
31 Maj E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
16°
0
84.7%
3 m/s - 2.6
12:00
Shi
20°
0
64.5%
3 m/s - 3.3
18:00
Pjesërisht me re
19°
0
62.1%
3 m/s - 2.9
00:00
Pjesërisht me re
16°
0
85%
2 m/s - 2.1
01 Qershor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
15°
0
82.6%
2 m/s - 2.2
12:00
Pjesërisht me re
20°
0
62%
3 m/s - 3.4
18:00
Shi
19°
4
67.2%
4 m/s - 3.6
00:00
Pjesërisht me re
16°
0
89.9%
3 m/s - 2.6

Oslo

Osloja është kryeqyteti i Norvegjisë dhe komunë në qarkun Oslo. Ka një sipërfaqe 454 km² dhe popullsi 607292 banorë. Në këtë qytet banojnë edhe shqiptarë, shumica e tyre nga Kosova dhe Maqedonia.