Moti në Mynih‎

30 Mars E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
12-18
Partly cloudy Pjesërisht me re
1°
3 m/s - lindje-verilindje
18-24
Clear sky I kthjellët
3°
2 m/s - lindje-juglindje
31 Mars E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Clear sky I kthjellët
-4°
1 m/s - jug-jugperëndim
06-12
Fair Pothuajse i kthjellët
-5°
0 m/s - jug-jugperëndim
12-18
Cloudy I vrenjtur
5°
2 m/s - verilindje
18-24
Fair Pothuajse i kthjellët
4°
3 m/s - veri-verilindje
1 Prill E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Clear sky I kthjellët
-3°
3 m/s - lindje-juglindje
06-12
Clear sky I kthjellët
-5°
2 m/s - lindje-juglindje
12-18
Clear sky I kthjellët
4°
2 m/s - lindje-verilindje
18-24
Clear sky I kthjellët
7°
1 m/s - verilindje
2 Prill E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Fair Pothuajse i kthjellët
-3°
1 m/s - jug
08-14
Clear sky I kthjellët
-1°
2 m/s - jug-jugperëndim
14-20
Fair Pothuajse i kthjellët
12°
3 m/s - perëndim
20-02
Fair Pothuajse i kthjellët
7°
3 m/s - perëndim-jugperëndim
3 Prill E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Partly cloudy Pjesërisht me re
3°
2 m/s - perëndim-jugperëndim
08-14
Cloudy I vrenjtur
3°
3 m/s - perëndim-jugperëndim
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
7°
<1 mm
5 m/s - perëndim
20-02
Partly cloudy Pjesërisht me re
5°
2 m/s - perëndim-veriperëndim
4 Prill E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Partly cloudy Pjesërisht me re
3°
1 m/s - jug-jugperëndim
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
2°
1 m/s - verilindje
14-20
Fair Pothuajse i kthjellët
9°
2 m/s - lindje
20-02
Clear sky I kthjellët
5°
3 m/s - lindje-verilindje
5 Prill E dielë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
1°
3 m/s - lindje-juglindje
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
0°
1 m/s - lindje-juglindje
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
14°
1 m/s - veri-verilindje
20-02
Clear sky I kthjellët
8°
2 m/s - lindje
6 Prill E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
2°
2 m/s - jug-juglindje
08-14
Clear sky I kthjellët
2°
1 m/s - jug-jugperëndim
14-20
Clear sky I kthjellët
17°
1 m/s - veri-verilindje
20-02
Clear sky I kthjellët
12°
2 m/s - lindje
7 Prill E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
5°
2 m/s - jug-jugperëndim
08-14
Fair Pothuajse i kthjellët
8°
3 m/s - jug-jugperëndim
14-20
Fair Pothuajse i kthjellët
20°
0 m/s - veri-veriperëndim
20-02
Partly cloudy Pjesërisht me re
17°
1 m/s - juglindje
8 Prill E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Cloudy I vrenjtur
9°
3 m/s - jug-jugperëndim
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
10°
2 m/s - jugperëndim
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
20°
0 m/s - veri

Mynih‎

Mynihu është një qytet në juglindje të Gjermanisë. Ai është dhe kryeqyteti i landit të Bavarisë (gjerm. Bayern). Me rreth 1.3 milion banorë, Mynihu radhitet për nga madhësia e qyteteve gjermane në vendin e tretë pas Berlinit dhe Hamburgut.