Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Podgorice

Dita Ora Reshje Temp. Era
26.09.2018 11–12 Klarvær 0 mm 19° 6 m/s - Laber bris nga veri-verilindje
12–18 Klarvær 0 mm 20° 5 m/s - Lett bris nga veri-verilindje
18–24 Klarvær 0 mm 18° 2 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
27.09.2018 00–06 Delvis skyet 0 mm 13° 2 m/s - Svak vind nga veriperendim
06–12 Delvis skyet 0 mm 10° 2 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
12–18 Delvis skyet 0 mm 22° 4 m/s - Lett bris nga veri-verilindje
18–24 Klarvær 0 mm 21° 0 m/s - Stille nga lindje-verilindje
28.09.2018 00–06 Klarvær 0 mm 13° 3 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
06–12 Lettskyet 0 mm 12° 3 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
12–18 Delvis skyet 0 mm 24° 2 m/s - Svak vind nga jug-jugperendim
18–24 Delvis skyet 0 mm 24° 0 m/s - Flau vind nga jug
29.09.2018 00–06 Delvis skyet 0 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
08–14 Delvis skyet 0 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veri
14–20 Skyet 0 mm 26° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
20–02 Regnbyger 2 mm 18° 6 m/s - Laber bris nga veri-verilindje
30.09.2018 02–08 Regnbyger 1 mm 13° 4 m/s - Lett bris nga veri-verilindje
08–14 Regnbyger 1 mm 14° 4 m/s - Lett bris nga veri-verilindje
14–20 Delvis skyet 0 mm 19° 5 m/s - Lett bris nga veri-verilindje
20–02 Lettskyet 0 mm 17° 4 m/s - Lett bris nga veri
01.10.2018 02–08 Klarvær 0 mm 15° 3 m/s - Svak vind nga veri
08–14 Klarvær 0 mm 16° 3 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
14–20 Lettskyet 0 mm 25° 3 m/s - Svak vind nga jug-juglindje
20–02 Klarvær 0 mm 20° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
02.10.2018 02–08 Klarvær 0 mm 15° 2 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
08–14 Klarvær 0 mm 17° 2 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
14–20 Klarvær 0 mm 26° 2 m/s - Svak vind nga jug
20–02 Delvis skyet 0 mm 21° 2 m/s - Svak vind nga juglindje
03.10.2018 02–08 Lettskyet 0 mm 18° 1 m/s - Flau vind nga veri
08–14 Delvis skyet 0 mm 19° 2 m/s - Svak vind nga veri
14–20 Lettskyet 0 mm 26° 2 m/s - Svak vind nga jug
20–02 Lettskyet 0 mm 22° 0 m/s - Stille nga veri
04.10.2018 02–08 Klarvær 0 mm 16° 2 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
08–14 Lettskyet 0 mm 18° 3 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
14–20 Klarvær 0 mm 28° 1 m/s - Flau vind nga jug
20–02 Klarvær 0 mm 22° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
05.10.2018 02–08 Delvis skyet 0 mm 16° 2 m/s - Svak vind nga veri
08–14 Lettskyet 0 mm 19° 2 m/s - Svak vind nga veri
14–20 Klarvær 0 mm 29° 2 m/s - Svak vind nga jug
20–02 Klarvær 0 mm 24° 1 m/s - Flau vind nga lindje-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.