HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Ndihmoni

MotiLokal ka nevoje per ndihmen tuaj. Ndihmoni MotiLokal.com duke derguar nga 1 euro ne njerin nga numrat e meposhtem:
Vala: 044540053
Ipko: 049589355
Z Mobile: 045625724
Faleminderit shume.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje