HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Medvegje

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.04.2018 12–18 Partly cloudy 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
21.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Clear sky 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
22.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Clear sky 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
23.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
24.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Rain showers 1 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Rain showers 1 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
25.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 20° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
26.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
27.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
20–02 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
28.04.2018 02–08 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
29.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
20–02 Partly cloudy 0 mm 16° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.