HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Vlore

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.05.2018 04–06 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Light rain showers <1 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
22.05.2018 00–06 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Fair 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
23.05.2018 00–06 Cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
06–12 Rain showers 3 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Rain showers 4 mm 23° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
24.05.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Rain 2 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Light rain <1 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
25.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
26.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Fair 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Fair 0 mm 28° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
27.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 24° 0 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
28.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
29.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
08–14 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
30.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.