HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Shkoder

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.09.2017 10–12 Fair 0 mm 20° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
12–18 Fair 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
24.09.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
06–12 Cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
25.09.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
06–12 Cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
12–18 Rain 1 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
20–02 Fair 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
26.09.2017 02–08 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
27.09.2017 02–08 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Rain 2 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
28.09.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
20–02 Cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
29.09.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Light rain showers <1 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Light rain showers <1 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
30.09.2017 02–08 Cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Light rain showers <1 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
20–02 Rain 1 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
01.10.2017 02–08 Rain 3 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Heavy rain 7 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Heavy rain 14 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
20–02 Heavy rain 21 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
02.10.2017 02–08 Heavy rain 11 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga juglindje
08–14 Heavy rain 9 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip