HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Rreshen

Dita Ora Reshje Temp. Era
18.10.2017 16–18 Partly cloudy 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 23° 0 m/s - Qetesi nga veriperendim
19.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
20.10.2017 00–06 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
21.10.2017 00–06 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Fair 0 mm 22° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
22.10.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Fair 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
23.10.2017 02–08 Rain 2 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Heavy rain showers 28 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Rain showers 4 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
20–02 Rain 3 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
24.10.2017 02–08 Rain 1 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Cloudy 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Light rain <1 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
25.10.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 15° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
26.10.2017 02–08 Fair 0 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 0 m/s - Qetesi nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Fair 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
27.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Fair 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Fair 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.