HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Pogradec

Dita Ora Reshje Temp. Era
24.03.2018 16–18 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
25.03.2018 00–07 Fog 0 mm -2° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
06–12 Cloudy 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
12–18 Heavy rain 6 mm 4 m/s - Fllad i butë nga juglindje
18–24 Rain 3 mm 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
26.03.2018 00–06 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug
06–12 Rain 1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug
12–18 Rain 3 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
18–24 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
27.03.2018 00–06 Fog 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
08–14 Rain showers 2 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
14–20 Cloudy 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug
28.03.2018 02–08 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 10° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug
29.03.2018 02–08 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 12° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
30.03.2018 02–08 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
08–14 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
14–20 Fair 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
31.03.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
14–20 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
01.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 19° 7 m/s - Fllad i mirë nga jug
20–02 Clear sky 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
02.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 13° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.