HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Permet

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.07.2017 05–06 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
26.07.2017 00–06 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
06–12 Fair 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Rain showers 1 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
27.07.2017 00–06 Rain showers 1 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
06–12 Rain 1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
12–18 Rain showers 1 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
28.07.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
29.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 23° 0 m/s - Qetesi nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 32° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
30.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Fair 0 mm 32° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
31.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Rain showers 1 mm 27° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Rain showers 1 mm 29° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
01.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 26° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 33° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
02.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 27° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 34° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 27° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
03.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 23° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Fair 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip