HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Leskovik

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.05.2018 23–24 Fair 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
21.05.2018 00–06 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Heavy rain showers 9 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
22.05.2018 00–06 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Light rain showers <1 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
23.05.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
06–12 Light rain showers <1 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
12–18 Heavy rain showers 9 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Light rain showers <1 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
24.05.2018 02–08 Light rain showers <1 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Rain 4 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Cloudy 0 mm 16° 0 m/s - Qetesi nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
25.05.2018 02–08 Fair 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Fair 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
26.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Light rain showers <1 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Fair 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
27.05.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Light rain showers <1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
28.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje
29.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.