HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Lac

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.06.2018 09–12 Heavy rain 3 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
12–18 Fair 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
18–24 Fair 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
24.06.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
06–12 Fair 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
25.06.2018 00–06 Cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
06–12 Cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Rain 3 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
20–02 Rain 4 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
26.06.2018 02–08 Rain 2 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Cloudy 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
27.06.2018 02–08 Fair 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Fair 0 mm 26° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
28.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Fair 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Fair 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
29.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Rain showers 1 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Light rain showers <1 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
30.06.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
08–14 Rain showers 1 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Rain showers 1 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
01.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 28° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
02.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.