HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Kruje

Dita Ora Reshje Temp. Era
27.06.2017 21–24 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
28.06.2017 00–06 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
06–12 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 27° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
29.06.2017 00–06 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
06–12 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Clear sky 0 mm 31° 5 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
30.06.2017 00–06 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
14–20 Clear sky 0 mm 31° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
01.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 31° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 34° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 27° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
02.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Fair 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
03.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 26° 5 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
04.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 29° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
05.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 30° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip