HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Konispol

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Fair 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 27° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
22.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Fair 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 27° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
23.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Fair 0 mm 29° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
24.08.2018 02–08 Fair 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Fair 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
25.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 28° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
26.08.2018 02–08 Fair 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
20–02 Rain showers 2 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
27.08.2018 02–08 Cloudy 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 24° 6 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 8 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
28.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 24° 7 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 7 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
29.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
30.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Fair 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.