HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Cerrik

Dita Ora Reshje Temp. Era
24.03.2018 15–18 Light rain showers <1 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
25.03.2018 00–07 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Rain 2 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje
18–24 Light rain showers <1 mm 10° 5 m/s - Fllad i butë nga lindje
26.03.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
06–12 Rain 1 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Rain 1 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
18–24 Light rain showers <1 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
27.03.2018 00–06 Rain 2 mm 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Heavy rain showers 9 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Heavy rain 8 mm 12° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Rain 1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
28.03.2018 02–08 Rain showers 2 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
29.03.2018 02–08 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim
20–02 Fair 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
30.03.2018 02–08 Fair 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
31.03.2018 02–08 Fair 0 mm 10° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
01.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Rain showers 1 mm 25° 6 m/s - Fllad i mirë nga jug-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
02.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.