HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Veles

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.05.2018 03–06 Rain showers 1 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
06–12 Light rain showers <1 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
12–18 Heavy rain 7 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
18–24 Rain showers 1 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
22.05.2018 00–06 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
06–12 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Rain showers 1 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
23.05.2018 00–06 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Rain 3 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
20–02 Rain showers 1 mm 18° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
24.05.2018 02–08 Rain 1 mm 15° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Light rain <1 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
25.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
26.05.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Light rain <1 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 24° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
20–02 Fair 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
27.05.2018 02–08 Fair 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 26° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
28.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
29.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
30.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.