HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Shen Nikolle

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 13–18 Rain showers <1 mm 32° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
18–24 Fair 0 mm 28° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
18.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
12–18 Fair 0 mm 28° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 30° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
19.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 29° 7 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 27° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri
20.07.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 23° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
14–20 Fair 0 mm 30° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 24° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 33° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 29° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 37° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 30° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
23.07.2018 02–08 Fair 0 mm 24° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Cloudy 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Rain showers 2 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
20–02 Heavy rain 6 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
24.07.2018 02–08 Rain 3 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Heavy rain 6 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
14–20 Rain 3 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
25.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
08–14 Fair 0 mm 22° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
14–20 Rain showers 1 mm 28° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
20–02 Rain showers 1 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
26.07.2018 02–08 Light rain showers <1 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Heavy rain showers 5 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Rain showers 2 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Rain showers 2 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.