HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Resnje

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.05.2017 03–06 Cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
06–12 Heavy rain 5 mm 10° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Heavy rain 8 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
18–24 Heavy rain 7 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
26.05.2017 00–06 Heavy rain 8 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
27.05.2017 00–06 Light rain <1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Light rain <1 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Rain showers 2 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Fair 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
28.05.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 12° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
14–20 Fair 0 mm 16° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
29.05.2017 02–08 Fair 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
20–02 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
30.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
08–14 Rain showers 1 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Rain showers 1 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Fair 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
31.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Fair 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
01.06.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
08–14 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Clear sky 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
02.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
03.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip