HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Pehceve

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.05.2018 03–06 Rain showers 1 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
06–12 Heavy rain showers 6 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Heavy rain 12 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
18–24 Cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
22.05.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 11° 2 m/s - Ere e lehte nga jug
12–18 Rain showers 1 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
23.05.2018 00–06 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
06–12 Rain showers 1 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
12–18 Heavy rain 5 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
20–02 Rain showers 3 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
24.05.2018 02–08 Heavy rain 6 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
08–14 Heavy rain 5 mm 14° 0 m/s - Qetesi nga lindje
14–20 Rain showers 4 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
25.05.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Fair 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
26.05.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
27.05.2018 02–08 Fair 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Fair 0 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
28.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
29.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
30.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 11° 0 m/s - Ere e lehte nga jug
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.