HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Diber

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.05.2018 22–24 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
21.05.2018 00–06 Fair 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Rain showers 4 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
18–24 Light rain showers <1 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
22.05.2018 00–06 Cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
06–12 Fair 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Rain showers 1 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
23.05.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Rain 3 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Heavy rain 6 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
20–02 Light rain showers <1 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
24.05.2018 02–08 Cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Heavy rain 5 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Rain showers 1 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
25.05.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Fair 0 mm 16° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
26.05.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Rain showers 1 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
20–02 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
27.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
28.05.2018 02–08 Fair 0 mm 16° 0 m/s - Qetesi nga lindje-juglindje
08–14 Rain showers 1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Rain showers 1 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
29.05.2018 02–08 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Rain showers 3 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Rain showers 4 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
20–02 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.