HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Zvecan

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 17–18 Partly cloudy 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
18–24 Fair 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
18.07.2018 00–06 Fair 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Fair 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Fair 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
19.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 25° 6 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
20.07.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
08–14 Fair 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 21° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Cloudy 0 mm 30° 6 m/s - Fllad i mirë nga jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
23.07.2018 02–08 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Light rain <1 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Heavy rain 9 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
24.07.2018 02–08 Light rain <1 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Rain 2 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Rain 1 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
25.07.2018 02–08 Cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Rain showers 1 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
14–20 Rain showers 2 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Rain 1 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
26.07.2018 02–08 Rain 3 mm 18° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Heavy rain showers 7 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Heavy rain 8 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Light rain <1 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.