HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Zubin Potok

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.08.2017 21–24 Rain <1 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
21.08.2017 00–06 Heavy rain 5 mm 17° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
06–12 Cloudy 0 mm 15° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 18° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
18–24 Fair 0 mm 18° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
22.08.2017 00–06 Clear sky 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Fair 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Clear sky 0 mm 20° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
18–24 Clear sky 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
23.08.2017 00–06 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
24.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
25.08.2017 02–08 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
26.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 30° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
27.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 31° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
28.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 33° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
20–02 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
29.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 24° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 31° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip