Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Skenderaj

Dita Ora Reshje Temp. Era
26.09.2018 12–18 Clear sky 0 mm 13° 6 m/s - Fllad i mirë nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 11° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
27.09.2018 00–06 Clear sky 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 15° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
28.09.2018 00–06 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
29.09.2018 00–06 Cloudy 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 19° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
20–02 Rain 2 mm 10° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri
30.09.2018 02–08 Rain 3 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Rain 2 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 11° 5 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Fair 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
01.10.2018 02–08 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Fair 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
02.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Fair 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
20–02 Fair 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
03.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
04.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
05.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Fair 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.