HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Shtime

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 16–18 Heavy rain showers 6 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
18–24 Heavy rain showers 5 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Light rain showers <1 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
12–18 Fair 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
19.07.2018 00–06 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Cloudy 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20.07.2018 00–06 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Light rain showers <1 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Light rain showers <1 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Cloudy 0 mm 30° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
23.07.2018 02–08 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
08–14 Rain showers 2 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Heavy rain 9 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Heavy rain 6 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
24.07.2018 02–08 Heavy rain 5 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Heavy rain 9 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Heavy rain 10 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Rain 2 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
25.07.2018 02–08 Rain 1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Rain showers 1 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Heavy rain showers 5 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Heavy rain 5 mm 20° 0 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
26.07.2018 02–08 Rain 4 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Heavy rain 5 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Heavy rain 12 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
20–02 Rain 3 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.