HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Shterpce

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 13–18 Heavy rain showers 5 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
18–24 Rain showers 4 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18.07.2018 00–06 Light rain showers <1 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
06–12 Rain showers 1 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Rain showers 1 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
19.07.2018 00–06 Fair 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
06–12 Fair 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
12–18 Cloudy 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20.07.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Rain showers 1 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Rain showers 1 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 18° 0 m/s - Ere e lehte nga veri
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
08–14 Light rain <1 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Light rain showers <1 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Rain showers 3 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
23.07.2018 02–08 Rain showers 4 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Rain 4 mm 18° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Heavy rain 11 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Heavy rain 5 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
24.07.2018 02–08 Heavy rain 7 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Heavy rain 9 mm 16° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Heavy rain 6 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
20–02 Rain 1 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga veri
25.07.2018 02–08 Rain 1 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Rain showers 4 mm 17° 2 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Rain 4 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Rain 2 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
26.07.2018 02–08 Heavy rain 5 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
08–14 Heavy rain 11 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Heavy rain 6 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
20–02 Rain 1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.