HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Ranillug

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.04.2018 13–18 Partly cloudy 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
18–24 Clear sky 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
21.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
12–18 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
18–24 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
22.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
12–18 Clear sky 0 mm 23° 0 m/s - Qetesi nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
23.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
24.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Cloudy 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
25.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
26.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 0 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 18° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
27.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 15° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
14–20 Fair 0 mm 21° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
28.04.2018 02–08 Fair 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
29.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
20–02 Fair 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.