HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Rahovec

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.07.2017 05–06 Rain showers <1 mm 22° 3 m/s - Fllad i butë nga perendim
06–12 Rain showers 1 mm 21° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 27° 7 m/s - Fllad i mirë nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 25° 5 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
26.07.2017 00–06 Rain showers 1 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
06–12 Rain showers 1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Rain showers 3 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
18–24 Partly cloudy 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
27.07.2017 00–06 Rain 3 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
06–12 Rain showers 2 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
12–18 Light rain showers <1 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
28.07.2017 02–08 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 27° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
29.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 19° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Fair 0 mm 30° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
30.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 32° 0 m/s - Ere e lehte nga jug
20–02 Fair 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
31.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 33° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
20–02 Clear sky 0 mm 29° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
01.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Clear sky 0 mm 34° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
02.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Light rain showers <1 mm 36° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
03.08.2017 02–08 Light rain <1 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip