HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Prishtine

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.05.2017 05–06 Rain <1 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Rain 2 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
12–18 Heavy rain 5 mm 15° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
18–24 Heavy rain 9 mm 12° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
26.05.2017 00–06 Heavy rain 9 mm 4 m/s - Fllad i butë nga veri
06–12 Heavy rain 7 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
12–18 Rain 3 mm 12° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
18–24 Rain 2 mm 12° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
27.05.2017 00–06 Rain showers 1 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 18° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
28.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
29.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
30.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Fair 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
31.05.2017 02–08 Fair 0 mm 13° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
14–20 Fair 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i butë nga perendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
01.06.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
14–20 Fair 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
20–02 Fair 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
02.06.2017 02–08 Fair 0 mm 16° 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 19° 0 m/s - Qetesi nga perendim
14–20 Fair 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
03.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip