HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Partesh

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.12.2017 11–12 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
18.12.2017 00–06 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Light snow <1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Light snow <1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
18–24 Partly cloudy 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
19.12.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm -4° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Light snow <1 mm -4° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
12–18 Cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm -3° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20.12.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm -5° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
07–13 Clear sky 0 mm -6° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
13–19 Clear sky 0 mm -2° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
19–01 Clear sky 0 mm -6° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
21.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -8° 0 m/s - Qetesi nga jug-jugperendim
07–13 Clear sky 0 mm -8° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
13–19 Fair 0 mm -2° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
19–01 Clear sky 0 mm -6° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
22.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -8° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
07–13 Partly cloudy 0 mm -8° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
13–19 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Cloudy 0 mm -1° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
23.12.2017 01–07 Partly cloudy 0 mm -2° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Partly cloudy 0 mm -1° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Light snow <1 mm -4° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
24.12.2017 01–07 Snow 1 mm -2° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
07–13 Partly cloudy 0 mm -3° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
13–19 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
19–01 Partly cloudy 0 mm -4° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
25.12.2017 01–07 Partly cloudy 0 mm -4° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Clear sky 0 mm -6° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
13–19 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Clear sky 0 mm -7° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
26.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -6° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
07–13 Partly cloudy 0 mm -7° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
13–19 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Clear sky 0 mm -2° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.