HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Mitrovice

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.07.2017 08–12 Partly cloudy 0 mm 21° 6 m/s - Fllad i mirë nga jug-jugperendim
12–18 Rain showers 1 mm 27° 6 m/s - Fllad i mirë nga jugperendim
18–24 Light rain showers <1 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
26.07.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Rain showers 3 mm 23° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
27.07.2017 00–06 Cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
06–12 Partly cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Partly cloudy 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
28.07.2017 02–08 Fair 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Cloudy 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 25° 6 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
29.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Fair 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 29° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
30.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Fair 0 mm 31° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
31.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 32° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
01.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 25° 0 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 34° 2 m/s - Ere e lehte nga jug
20–02 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
02.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Fair 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 35° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Rain showers 1 mm 25° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
03.08.2017 02–08 Rain showers 2 mm 18° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
08–14 Cloudy 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip