HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Malisheve

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.08.2018 01–06 Fair 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
12–18 Fair 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
22.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
23.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
12–18 Fair 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Fair 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
24.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Fair 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
25.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Fair 0 mm 22° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Fair 0 mm 29° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
26.08.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 28° 6 m/s - Fllad i mirë nga jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
27.08.2018 02–08 Light rain showers <1 mm 20° 5 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 18° 6 m/s - Fllad i mirë nga jug-jugperendim
14–20 Light rain showers <1 mm 22° 8 m/s - Fllad i mirë nga jugperendim
20–02 Light rain showers <1 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
28.08.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
29.08.2018 02–08 Fair 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Cloudy 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Fair 0 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
30.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.