HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Kline

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.09.2017 10–12 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
24.09.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 14° 0 m/s - Ere e lehte nga juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
12–18 Cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
25.09.2017 00–06 Rain 1 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
06–12 Cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
12–18 Heavy rain 5 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
26.09.2017 02–08 Fair 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Fair 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Rain showers 3 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
27.09.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Fair 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Rain 3 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Light rain showers <1 mm 16° 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
28.09.2017 02–08 Rain showers 1 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Light rain <1 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Rain showers 3 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
29.09.2017 02–08 Rain 1 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
30.09.2017 02–08 Cloudy 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
20–02 Cloudy 0 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
01.10.2017 02–08 Cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Light rain <1 mm 14° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Cloudy 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
20–02 Rain 2 mm 18° 6 m/s - Fllad i mirë nga jug-jugperendim
02.10.2017 02–08 Light rain <1 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
08–14 Rain 2 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip