HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Kastriot (Obilic)

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.06.2018 08–12 Cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 17° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
24.06.2018 00–06 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
06–12 Fair 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
18–24 Partly cloudy 0 mm 19° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
25.06.2018 00–06 Cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
06–12 Light rain <1 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
12–18 Rain 4 mm 18° 3 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Rain 3 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
26.06.2018 02–08 Light rain showers <1 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 16° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 22° 6 m/s - Fllad i mirë nga verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 18° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
27.06.2018 02–08 Cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Fair 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
28.06.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Rain showers 1 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
29.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 0 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 16° 0 m/s - Qetesi nga veri
14–20 Partly cloudy 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
30.06.2018 02–08 Rain showers 2 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Rain showers 3 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
14–20 Rain 4 mm 19° 5 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Fair 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
01.07.2018 02–08 Fair 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Fair 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Fair 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Fair 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
02.07.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.