HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Kacanik

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.06.2018 07–12 Cloudy 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i butë nga veri
18–24 Clear sky 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
24.06.2018 00–06 Fair 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
18–24 Cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
25.06.2018 00–06 Cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
06–12 Heavy rain 5 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
12–18 Rain 4 mm 15° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Rain 4 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
26.06.2018 02–08 Rain 1 mm 14° 2 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Cloudy 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Cloudy 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
27.06.2018 02–08 Rain 1 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Light rain <1 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Light rain showers <1 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
28.06.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Light rain showers <1 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Fair 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
29.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Fair 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
30.06.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Light rain showers <1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Rain 2 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
01.07.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Fair 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
20–02 Fair 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
02.07.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.