HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Junik

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 13–18 Heavy rain showers 2 mm 26° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
18–24 Heavy rain showers 6 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
18.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 19° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
12–18 Fair 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
19.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Fair 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Fair 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 26° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20.07.2018 00–06 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Rain showers 1 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Rain showers 1 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Light rain <1 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 29° 5 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
23.07.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Heavy rain 7 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
20–02 Light rain showers <1 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
24.07.2018 02–08 Cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Light rain <1 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
25.07.2018 02–08 Fair 0 mm 18° 0 m/s - Qetesi nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Rain 3 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Rain showers 1 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
26.07.2018 02–08 Rain showers 2 mm 19° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Heavy rain showers 7 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Heavy rain 7 mm 23° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Heavy rain showers 5 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.