HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Gjilan

Dita Ora Reshje Temp. Era
27.06.2017 20–24 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
28.06.2017 00–06 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
12–18 Fair 0 mm 32° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
18–24 Partly cloudy 0 mm 31° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim
29.06.2017 00–06 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Fair 0 mm 33° 5 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 33° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
30.06.2017 00–06 Clear sky 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 35° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
01.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 38° 5 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 31° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
02.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Cloudy 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Rain showers 1 mm 31° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
03.07.2017 02–08 Light rain showers <1 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Cloudy 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
04.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 28° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
05.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 29° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 33° 0 m/s - Qetesi nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 29° 0 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip