HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Fushe Kosove

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 16–18 Heavy rain showers 4 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
18–24 Fair 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
18.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
12–18 Fair 0 mm 25° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 25° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
19.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
12–18 Cloudy 0 mm 26° 6 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
20.07.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i butë nga verilindje
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 30° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Cloudy 0 mm 31° 6 m/s - Fllad i mirë nga jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 25° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
23.07.2018 02–08 Fair 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Rain showers 1 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Heavy rain 5 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
20–02 Rain 1 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
24.07.2018 02–08 Rain 1 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Light rain <1 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
14–20 Rain 1 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
25.07.2018 02–08 Cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Rain showers 1 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
14–20 Rain showers 1 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
20–02 Rain 2 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
26.07.2018 02–08 Light rain <1 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Rain showers 2 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Rain 2 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Rain 1 mm 19° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.