HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Ferizaj

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.09.2017 11–12 Cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Ere e lehte nga veri
24.09.2017 00–06 Fair 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
12–18 Cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
18–24 Rain 4 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
25.09.2017 00–06 Heavy rain 12 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
06–12 Heavy rain 5 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
12–18 Cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
26.09.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
20–02 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
27.09.2017 02–08 Fair 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Rain showers 1 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
20–02 Fair 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
28.09.2017 02–08 Fair 0 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Rain showers 2 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Rain 1 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Heavy rain 10 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
29.09.2017 02–08 Rain 2 mm 12° 0 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Rain 1 mm 11° 0 m/s - Qetesi nga veriperendim
14–20 Cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
30.09.2017 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
01.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
02.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip