HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Drenas (Gllogoc)

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.04.2018 11–12 Fair 0 mm 18° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
12–18 Fair 0 mm 19° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
18–24 Clear sky 0 mm 16° 5 m/s - Fllad i butë nga verilindje
21.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
22.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
06–12 Clear sky 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
12–18 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
23.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Fair 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
20–02 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
24.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
25.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Fair 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
26.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Fair 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 19° 5 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
27.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
08–14 Cloudy 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
28.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
29.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.