HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Decan

Dita Ora Reshje Temp. Era
27.05.2017 17–18 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
18–24 Fair 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
28.05.2017 00–06 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
06–12 Fair 0 mm 12° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
18–24 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
29.05.2017 00–06 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
30.05.2017 00–06 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Rain showers 1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
31.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Fair 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
01.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Heavy rain showers 5 mm 24° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
02.06.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Rain showers 2 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
03.06.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Rain 1 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
04.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Fair 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
05.06.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip