Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Burim (Istog)

Dita Ora Reshje Temp. Era
26.09.2018 11–12 Clear sky 0 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
27.09.2018 00–06 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
06–12 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
12–18 Partly cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
28.09.2018 00–06 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri
06–12 Fair 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
12–18 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
29.09.2018 00–06 Cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Rain 1 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
30.09.2018 02–08 Rain 2 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Rain 3 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Partly cloudy 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
01.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 12° 0 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
14–20 Fair 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
02.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Fair 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
20–02 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
03.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
04.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
05.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Fair 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.