Moti në Stamboll

28 Shtator E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
18:00
Pjesërisht me re
20°
0.4
3 m/s - 3.4
21:00
Pjesërisht me shi
19°
0.5
3 m/s - 2.5
00:00
Pjesërisht me shi
18°
0.7
2 m/s - 1.6

Po bëni plane për fundjavë? Ja si do të mbajë moti në Shqipëri

2023-09-28 17:33:27
29 Shtator E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Reshje të lehta shiu
19°
0.9
2 m/s - 2.3
12:00
Pothuajse i kthjellët
24°
0.1
4 m/s - 4.3
18:00
Pothuajse i kthjellët
19°
0
3 m/s - 3.4
00:00
Pothuajse i kthjellët
18°
0.1
1 m/s - 1.1
30 Shtator E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Reshje të lehta shiu
20°
0.7
2 m/s - 1.7
12:00
Reshje të lehta shiu
23°
0.5
5 m/s - 4.5
18:00
Shi
19°
1.3
3 m/s - 3
00:00
Shi
17°
2.9
3 m/s - 3.2
01 Tetor E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
18°
3.5
5 m/s - 5.4
12:00
Pjesërisht me re
22°
0
6 m/s - 5.7
18:00
I kthjellët
19°
0
3 m/s - 2.8
00:00
Reshje të lehta shiu
17°
0.5
3 m/s - 2.6
02 Tetor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
17°
1.4
5 m/s - 4.8
12:00
Shi
19°
1.2
7 m/s - 7.1
18:00
I kthjellët
18°
0.1
5 m/s - 4.7
00:00
Pothuajse i kthjellët
16°
0
3 m/s - 3.4
03 Tetor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Me diell
19°
0
4 m/s - 4.3
12:00
Me diell
21°
0
7 m/s - 6.5
18:00
I kthjellët
17°
0
3 m/s - 3.2
00:00
I kthjellët
16°
0
3 m/s - 3.2
04 Tetor E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Me diell
18°
0
3 m/s - 3.1
12:00
Me diell
23°
0
4 m/s - 3.8
18:00
I kthjellët
17°
0
3 m/s - 3.1
00:00
Pothuajse i kthjellët
16°
0
1 m/s - 1.1
05 Tetor E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
20°
0
4 m/s - 4.2
12:00
Me diell
23°
0
3 m/s - 3.4
18:00
Shi i madh
19°
5.8
5 m/s - 4.5
00:00
Shi
15°
4.6
5 m/s - 4.7
06 Tetor E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
14°
1.3
3 m/s - 2.6
12:00
Pjesërisht me re
16°
0.3
8 m/s - 7.8
18:00
I kthjellët
13°
0
4 m/s - 4
00:00
Pjesërisht me re
11°
0
2 m/s - 2.4
07 Tetor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
14°
0
2 m/s - 1.7
12:00
Me diell
16°
0
4 m/s - 3.9
18:00
Pothuajse i kthjellët
12°
0
3 m/s - 2.6

Stamboll

Stambolli, i njohur ndërkombëtarisht si İstanbul, është qyteti dhe porti më i madh i Turqisë. Është qendra kryesore kulturore, ekonomike dhe industriale në vendë. Me një popullsi prej rreth 14,8 milion banorë, është një nga qytetet më të populluara në botë.